Filtruoti

Spalvotas spausdinimas
išskleisti sutraukti
Maksimalus popieriaus dydis
išskleisti sutraukti
Dvipusio spausdinimo technologija
išskleisti sutraukti
Pagrindinės įrenginio funkcijos
išskleisti sutraukti

Spausdintuvų nuoma

 

Daugiau jokių rūpesčių ar didelių išlaidų bei laiko sąnaudų, susijusių su spausdintuvų remontu, priežiūra bei įsigijimu. Spausdintuvų nuomos paslauga Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitose Lietuvos dalyse – puikus sprendimas, smulkiam, vidutiniam ar net stambiam verslui. UAB „Grometa“ į jūsų vietą pristatys spausdintuvą(-us), jam reikalingus reikmenis bei pasirūpins technine priežiūra. Palengvinkite išlaidų valdymą savo verslui jau šiandien!

Spausdintuvų nuoma – nauda bei privalumai

Spausdintuvų nuoma turi daug privalumų:

 • Visada turėsite naujausią, našiausią įrangą be didelių pradinių investicijų;

 • Niekada nėra jokių rūpesčių, susijusių su aptarnavimu ar remontu;

 • Visada būsite aprūpinti atsargomis;

 • Lengviau prognozuoti ir skaičiuoti kaštus, kadangi mokate už faktines sąnaudas bei abonentinį mokestį;

 • Sugedus įrangai operatyviai šaliname gedimus. Į iškvietimus reaguojame greitai, pas klientus atvykstame dar tą pačią ar jau kitą darbo dieną. Kai kurias problemas padedame išspręsti ir nuotoliniu būdu

Susisiekite su mumis el. paštu - info@grometa.lt ir telefonu +370 5 235 0000 bei sužinokite, kodėl 9 iš 10 verslų mus rekomenduoja.

Nuomojamų spausdintuvų asortimentas

Visada atnaujiname savo technikos asortimentą. Jis yra labai įvairus, kad atitiktų mūsų klientų lūkesčius bei poreikius. Asortimentą sudaro: HP LaserJet ir LaserJet Pro serijos įrenginiai, LaserJet Enterprise daugiafunkciai spausdintuvai (MFP), Konica Minolta daugiafunkciniai spausdintuvai ir daug kitų. 

Įsigilinę į klientų poreikius arba pagal jų norus pasiūlysime geriausią sprendimą. Tai gali būti juodai balto arba spalvoto A3/A4 formato ar net MFP - multifunkcinio spausdintuvo nuoma.

Kaip žinoti, koks spausdintuvas yra geriausias jums?

Geriausią įrangą atsakingai parinks ir parekomenduos UAB Grometa komanda. Norint rasti geriausią opciją, reikėtų atsakyti į kelis klausimus:

 1. Kiek žmonių ar kiek komandų naudosis spausdintuvu(-ais)?

 2. Kiek apytiksliai kopijų atspausdinate (per dieną, per mėnesį)?

 3. Spausdinate tik nespalvotai ar reikalingas ir spalvotas spausdinimas?

Atsakius į šiuos klausimus gana lengva rasti sprendimą, kas geriausiai tiktų - multifunkcinio, nespalvoto A4/A3 formato ar spalvoto A4/A3 formato spausdintuvo nuoma. Visgi, jūsų patogumui, mūsų interneto svetainėje kiekvienas spausdintuvas turi savo puslapį. Jame rasite aktualią techninę informaciją bei galėsite patys pasirinkti norimą variantą.

Kiek sumažės mano verslo išlaidos pasirinkus spausdintuvo nuomą?

Kokybiško spausdintuvo nuoma leis gerokai sumažinti verslo išlaidas. Galutinė suma priklauso nuo konkrečių poreikių, tačiau mūsų klientai įprastai sumažina šias sąnaudas net 30-80 %.

 • Išvengiama didelių pradinių išlaidų, susijusių su naujo įrenginio įsigijimu.

 • Į jūsų mokamą abonentinį mokestį įeina techninės priežiūros ir remonto paslaugos bei tonerio kasečių kaina, todėl išvengiama netikėtų išlaidų.

 • Nuoma suteikia lankstumo, todėl galite atnaujinti įrenginius be didelių investicijų;

 • Visada turėsite galimybę naudotis naujausiomis technologijomis.

Taigi, sumažėjusios sąnaudos leis lengviau skirstyti lėšas į pridėtinę vertę kuriančias verslo sritis ar strateginių tikslų siekimą!

Kaip užsisakyti Grometa spausdintuvų nuomos paslaugas?

Spauskite mygtuką Gauti pasiūlymą ir užpildykite užklausos formą. Joje patikslinkite, kokio, pavyzdžiui, A3 ar A4 spausdintuvo nuoma domina, kokios spausdinimo apimtys, ar kokie lūkesčiai. Mūsų komanda su jumis susisieks per 1-2 d.d. bei pateiks pasiūlymą. 

Visada laukiame jūsų laiškų el. paštu - info@grometa.lt. Mūsų specialistai taip pat galės įvertinti poreikius, pateikti preliminarų arba paruošti detalų pasiūlymą. Nauda jūsų verslui – ranka pasiekiama!

Gaukite individualų pasiūlymą

Spausdintuvo nuomos pasiūlymą atsiųsime šiuo adresu