Apie mus

        UAB ,,GROMETA“– įmonė, kurios pagrindinis tikslas – greitai ir kokybiškai pateikti visas paslaugas bei prekes, kurios yra susijusios su spausdinimo ar kopijavimo technika. Dirbdami šioje srityje virš 10 metų - įgijome neįkainojamą patirtį bei pasitikėjimą nuo mažų iki vienų iš didžiausių įmonių, veikiančių Lietuvoje.

        Mūsų vadybininkų kompetencija ir lankstumas suteikia galimybę individualiai kiekvienam klientui, atsižvelgint į jo poreikius, pasiūlyti optimaliausią variantą, kuris maksimaliai sutaupo kliento laiką ir pinigus. 

         UAB „Grometa“ siūlo Hewlett Packard, Canon, Minolta, Epson, Brother, Lexmark, Samsung, Xerox, Panasonic, IBM, STAR spausdintuvų kasetes, jų pildymo ir atnaujinimo paslaugas, Toshiba, Ricoh, Canon, Mita, Minolta, Triumph-Adler ir kitų kopijavimo aparatų tonerius. Suteikiame remontą ir profilaktinius darbus visiems išvardintų gamintojų spausdintuvų ir kopijuoklių aparatams. Kasečių pagaminimui mes naudojame kokybiškas medžiagas, pripažintas visame pasaulyje ir turinčias kokybės sertifikatus.

         Garantuojame teikiamų paslaugų ir produktų kokybę bei aukštą aptarnavimo lygį.  

 

UAB ,,Grometos” pagrindinės teikiamos paslaugos:

   ► Lazerinių spausdintuvų nuoma.

   ► Rašalinių bei lazerinių spausdintuvų, faksų kasečių pildymas, atnaujinimas, keitimas.

   ► Originalių, neoriginalių (pakaitalinių) kasečių didmeninė, mažmeninė prekyba.

   ► Spausdintuvų, kopijavimo aparatų bei fakso aparatų eksploatacinės medžiagos.

   ► Spausdintuvų ir kopijuoklių atsarginių dalių prekyba.

   ► Spausdintuvų, kopijavimo aparatų, fakso aparatų priežiūra ir taisymas.

UAB ,,Grometos“ papildomos paslaugos:

   ► Biuro popierius.