Apmokėjimo būdai

Elektroninėje parduotuvėje visos kainos pateiktos Eurais su PVM.

Užsakymų vykdymas pradedamas tik pilnai pateikus užsakymą ir gavus apmokėjimą.

Neapmokėtas ar nepatvirtintas Užsakymas po 3 darbo dienų yra pašalinamas iš sistemos.

 

Įsigyti prekes internetinėje parduotuvėje galėsite atsiskaitydami:

1. Elektronine bankininkyste;
2. Bankiniu pavedimu;
3. Atidėtu mokėjimu.

Elektronine bankininkyste

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite naudodamiesi šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: 
DanskeBank, Luminor|DNB, AB Citadele bankas, Luminor|Nordea, SEB, Swedbank,  Šiaulių bankas, Medicinos bankas, LKU, MoQ, Paysera.

Pasirinkę vieną iš išvardytų bankų, būsite nukreipti į jo elektroninę sistemą, kur galėsite prisijungti. Prisijungę gausite automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti.

 

Bankiniu pavedimu

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite pavedimu per elektroninę bankininkystę arba bet kuriame banko padalinyje.

Pavedime prašome nurodyti UAB Grometa rekvizitus ir užsakymo numerį, kurį atsiųsime elektroniniu paštu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, pirkėjas privalo sumokėti tikslią išankstinėje sąskaitoje nurodytą pinigų sumą. Apie atliktą apmokėjimą būtinai informuokite elektroniniu paštu info@grometa.lt.
Nesulaukus apmokėjimo per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo elektroninėje parduotuvėje -  užsakymas bus anuliuojamas.

 

Rekvizitai apmokėjimui:

Gavėjo pavadinimas: UAB „Grometa“

Įmonės kodas: 300632711

Gavėjo sąskaita: LT95 7044 0600 0580 4420

Bankas: AB „SEB“

Mokėjimo paskirtis: būtina nurodyti užsakymo numerį

Atidėtu mokėjimu

Šis apmokėjimo būdas yra siūlomas tik juridiniams asmenims. Atidėjimo sąlygos su kiekvienu pirkėju yra aptariamos pasirašant bendradarbiavimo sutartį. Pastoviems pirkėjams, su kuriais yra sudarytos sutartys, siūloma lanksti nuolaidų bei apmokėjimo sistema.

 

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susisiekite su mumis telefonu +3705235 00 00 arba el. paštu info@grometa.lt.