Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl verta pildyti spausdintuvo kasetes?

Pildydami kasetę Jūs ne tik sutaupote, bet ir prisidedate prie aplinkos saugojimo. Beveik visos spausdintuvų, kopijuoklių, faksų kasetės gali būti užpildytos ir atnaujintos. Kiekvienais metais išmetama tūkstančiai tuščių kasečių. Ar žinote, kad tuščia kasetė suyra tik per 450 metų?

Keletas priežasčių kodėl verta pildyti kasetes:

  • Spausdinimo ir kopijavimo išlaidos sumažėja 2-3 kartus;

  • Mes naudojame aukščiausios kokybės rašalus, tonerio miltelius, todėl garantuojame, jog mūsų užpildytų ar restauruotų kasečių spausdinimo kokybė nesiskiria nuo originalių;

  • Pildytos kasetės resursas prilygsta originalios kasetės kopijų skaičiui.

Kiek kartų gali buti užpildyta kasetė?
Tai priklauso nuo kasetės tipo. 
Paprastai rašalinę kasetę pavyksta kokybiškai užpildyti nuo 2 iki 5 kartų, o lazerinę nuo 1 iki 3 kartų. Pildant daugiau kartų, gali nukentėti spausdinimo kokybė. Kas 2-3 kartą pildant kasetę, rekomenduojame jai atlikti kasetės atnaujinimo paslaugą, t.y. pakeisti nusidėvėjusias detales, kurios gali įtakoti spausdinimo kokybę.

Ar užpildytoms ir atnaujintoms kasetėms suteikiama garantija?
Taip. Visoms užpildytoms ir atnaujintoms kasetėms suteikiama garantija. Garantijos galioja, kol kasetėse yra dažomųjų miltelių ar rašalo. 
Taip pat suteikiama termino garantija nespalvotai lazerinei kasetei – 24 mėn., spalvotai lazerinei kasetei – 12 mėn. ir rašalinei – 6 mėn. Siūlome garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Ar gali užpildyta kasetė sugadinti spausdintuvą?
Spausdintuvai genda nepriklausomai nuo to ar naudojamos originalios ar pildytos kasetės. Labai retai spausdintuvų gedimų priežastys būna susijusios su biuro eksploatavimo medžiagomis.

Ar visiems spausdintuvams pildomos kasetės?
Deja ne visiems spausdintuvams pildomos kasetės. Nepildome Epson, Lexmark ir kai kurių Canon spausdintuvų kasečių. Tačiau šiems spausdintuvams galime pasiūlyti nebrangius ir kokybiškus kasečių pakaitalus.

Ar taikote nuolaidas pastoviems klientams?
Mes labai vertiname pastovumą, todėl pastoviems klientams yra taikomos nuolaidos.

Ar pristatote užsakytas prekes?
Taip. Visos užsakytos prekės pristatomos į nurodytą vietą. 
Apie prekių pristatymą plačiau - ->>>>>>>